KATEGORİLER

Ekipman Grubu

Fırınlar
Mikserler
Makineler
Hazırlık Ekipmanları
Tepsiler-Tavalar
Teşhir - Sunum
Süsler
Silikon Kalıplar

Gıda Grubu

İmalat Grubu
Çikolata Grubu

EKİPMAN

Paseksan 2006 yılından itibaren pasta yapımında kullanılan; el aletleri, makinalar ,fırınlar ve bir çok yardımcı malzemenin satış ve servis desteğini sağlamakla beraber sektörde bir ilk olan sıcak satış araçları ile Türkiye genelinde hizmet vermektedir.

GIDA

Paseksan esas faaliyet konusu imalat ekipmanları ve projeler olmakla beraber 2008 yılından itibaren gıda sektörüne de yönelmiştir. Sektörde lider olan firmalardan Krater gıda ve Zambo Beyoğlu çikolatasının bayiliklerini bünyesinde bulundurmaktadir.

Fırınlar

Elektrikli Fırınlar, Gazlı Fırınlar, Konveksiyonel Fırınlar ve detaylar için lütfen tiklayınız.....

Tepsiler - Tavalar

Baklava Tepsileri , Yuvarlak Börek Tepsileri, gramajlar ve modeller hakkında bilgi için tıklayın. 34X84 cm. ve 40X60 cm. ebadlarındaki tepsiler...

Makineler

Hamur Yoğurma, Hamur Açma, Mikser, Lokma, Mak., Fıstık Öğütücü, Soğan Doğrama, Çikolata Rende, Çay, Gıda Dilimleme, Kornet, Ekmek Dilimleme, Tulumba,

Teşhir & Sunum

Turta Altlıkları, Etiketler, Maşalar, Fanuslar, Kavanozlar, Pasta Mankeni, Tezgah ve Ambalaj, Tepsiler, Kapsüller...

Hazırlık Ekipmanlar

Yardımcı El Aletleri (Dilimleyiciler, Merdaneler, Oklavalar...), Ölçüm Aletleri (digital Dereceler, Şurupluk, Sosluk...), Bıçaklar (Baklava, Hamur Bıçakları...)

Kalıplar

Metal kalıplar (Aliminyum, Paslanmez, Teflon), Silikon kalıplar (Kek, Tartalet, Dekor), Flexipanlar, Silpatlar, Kağıt kalıplar (Baton, Muffin. Adet), Plastik kalıplar (Parfe, Petifür)

Ham Maddeler (KRATER, FO)

Şanti, Şarlot, Dolgu, Kek Mix, Katkı, Jöle, Şeker Hamuru, Meyve Özleri, Topping, Dondurma Bazları...

Çikolata Grubu 

Kuvertür & Konfiser, Pralinler(waffle sosu), Tezgah Ürünleri, Draje, Madlen, Damla & Parça Çikolata, Ganaj..

Eskişehir Şubemiz Açılıyor!

PASEKSAN Ankara ve Zonguldak'tan sonra Eskişehir şubesiyle sizlerle! Açılış Tarihi : 20 Eylül 2014 Cumartesi Adres : Zafer Mah. Gaffar Okkan Cad. No: 80 Tepebaşı/Eskişehir

 

HOŞGELDİNİZ

Ekipman ve Gıda sektöründeki en yeni ürünleri ve güncel bilgileri paylaşmak amacıyla hazırlanan web sitemize hoşgeldiniz. Stoğumuzda bulunan tüm ürünleri kategoriler başlığı altında ilgili sınıflar içerisinde bulabilirsiniz. Bize iletmek istediğiniz bilgi ve diğer hususlar için lütfen iletişim formumuzu doldurunuz. Sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek için lütfen görüşlerinizi bizimle paylaşınız.. Teşekkür ederiz..

 

BİZDEN HABERLER

galeri